מתנות לגבר דתי מומלצות שיעלו לו חיוך על הפנים

בין אם מדובר במתנה ליומולדת או לכל אירוע אחר בחיים – כשזה נוגע למתנות, החשיבה האישית שמאחורי המתנה עושה את כל ההבדל. לכן, אם אתם מחפשים מתנות לגבר דתי או מסורתי, ישנה חשיבות רבה למתנה אותה אתם מעניקים, שכן תוכלו לבחור מתנה אשר מתחברת בצורה ישירה עם האמונה של אותו אדם. הנה כמה רעיונות מרכזיים למתנות לגבר דתי (ולא רק).

שרשראות בעיצובים שונים

כיום, לא מעט גברים עונדים שרשראות שונות בעיצובים שונים, במיוחד עם מדובר בשרשראות בעלות משמעות דתית ובעלות אמונה מאחוריהן. בין מדובר בשרשרת מגן דוד מסורתית או בשרשרת עם תליון חמסה – הבחירה היא שלכם. תוכלו בנוסף, למצוא גם שרשראות מיוחדות יותר, כמו שרשראות עם תליוני בעיצוב מזוזה או שרשרת עם תליון בצורת ארץ ישראל. כך או כך, תוכלו להיות בטוחים שמדובר במתנה בעלת משמעות עמוקה ויפיפייה.

 

שרשרת מתנה לגבר דתי

צמידים בעיצובים שונים

גם הצמידים הפכו בשנים האחרונות לפריט פופולרי במיוחד בקרב גברים וגם כאן תוכלו למצוא צמידים בעיצובים ייחודים ובעלי קשר הדוק לאמונה הדתית של האדם. כשזה נוגע לצמידים, תוכלו לבחור בין צמידים עם תליוני חמסה ותליוני עין הרע, לתליוני מגן דוד ואפילו תליוני עץ החיים. כך או כך, מדובר במתנה יוקרתית ויפיפייה עם חשיבה מאחוריה.

צמיד מתנה לגבר דתי

מזוזות ובתי מזוזות מעוצבים

כשזה נוגע למתנות לגבר דתי, אין מתנה טובה יותר ממתנה אשר מסייעת לו לקיים מצוות שונות ביהדות. מתנה כזו יכולה גם להראות את החשיבה האישית שלכם מאחורי המתנה וגם לחזק את האמונה שלו בדת על כל מצוותיה. מזוזות ובתי מזוזה מעוצבים ומהודרים למשל, יכולים להיות מתנה נהדרת לכל גבר דתי או מסורתי, שכן מדובר באחת המצוות החשובות ביותר ביהדות. חשוב לתכנן מראש כמה מזוזות ובתי מזוזות תצטרכו על מנת להשקיע במתנה, או לבחור מזוזה ובית מזוזה מעוצב שיתאים במיוחד לכניסה לבית לדוגמה.

מזוזה מתנה לגבר דתי

כוסות קידוש

עוד מתנה ייחודית אשר קשורה בקיום מצוות הינה כוסות לברכת הקידוש הנאמרת עם כניסת השבת. עבור גברים רבים, מדובר במצווה המשמעותית ביותר, שמתקיימת שבוע אחר שבוע ומחברת אותם בצורה עמוקה ביותר לדת ולאלוהים. כיום בשוק קיימות כוס קידוש ששוברות את העיצוב הקלאסי, ומעניקות טאץ' עיצובי אישי לכל כוס וכוס. בין אם מדובר בכוסות מעוטרות, בכוסות פורצלן וכדומה. חשוב לזכור שכוסות קידוש נועדו להחזיק לטווח הארוך, לכן בחרו כוסות קידוש לא רק בעיצוב יפה, אלא גם מחומר איכותי.

כוס קידוש מתנה לגבר דתי

ברכת הבית מעוטרת

לא צריך לחכות לחנוכת בית חדש על מנת להעניק את ברכת הבית לגבר דתי או מסורתי. מדובר בברכה מעוטרת, ששומר על בני ובאי הבית, ויכולה להוות מתנה בעלת משמעות אישית מאחוריה. כיום, תוכלו לרכוש בשוק את ברכת הבית אשר כתובה ומעוטרת על מגוון עיצובים שונים.

ברכת הבית מתנה לגבר דתי

מחפשים מתנות לגבר דתי או מסורתי? היכנסו לקטלוג של סורי ארט ובחרו את המתנה המושלמת מתוך מגוון אביזרים ומתנות.