מתנות יהודיות נהדרות לחנוכת בית

 

כניסה לדירה או בית חדשים מביאה עמה מעמד מרגש, שמחה וציפייה אל עבר העתיד שייבנה לו אט אט במקום המושב החדש.

טקס חנוכת הבית נועד להביא לדיירי הבית ברכה ושפע של מזל. זהו מועד חגיגי בו אין דיירי הבית החדשים רק מציינים את השינוי הנהדר בחייהם, אלא גם את עצם קיומה של המצווה לגור בארץ וליישב אותה.

אם חברכם, מכריכם או קרובי משפחה עברו זה עתה להתגורר בבית חדש והזמינו אתכם לקחת חלק בטקס המרגש והחגיגי, כאן נשמח להציג בפניכם שפע של מתנות יהודיות מרגשות.

פמוטים לשבת

ציון כניסתה של השבת הראשונה בבית החדש, אף הוא יכול להביא עמו התרגשות רבה. הפמוטים עמם נהוג לקבל את השבת, יושבים להם אחר כבוד במטבח לאורך ימות השבוע, ובכך יכולים להוות כפריט דקורטיבי לכל דבר ועניין המביא עמו קו עיצובי מעניין.

בעוד שמרביתנו מורגלים אל הקו העיצובי הקלאסי, הרי שכיום ניתן למצוא שפע של עיצובים מודרניים עם פמוטים בעלי טון קליל יותר, קווים נקיים ואלגנטיים המשתלבים בכל מראה עיצובי. בקטלוג שלנו תוכלו להתרשם מן הפמוטים המגיעים בדגמי בטון מושחר ולבן וגן מפמוטים שנוצרו באופן ייחודי על-ידי טכנולוגיית דפוס תלת-ממדית. ראו את מגוון הפמוטים המעוצבים שלנו

כוסות קידוש

גם כוסות הקידוש המהוות חלק בלתי נפרד מבוא השבת המבורכת, יכולות להביא עמן קו עיצובי המתכתב עם המראה של הבית. באתרנו שילבנו מגוון של עיצובים החל מקווים עיצוביים קלאסיים כסופים, דרך עיצובי ספארי צבעוניים המביאים עמם מראה מלבב וחדשני, ועד לעיצובים מודרניים בתצורות גיאומטריות חלקות. הדגמים מגיעים בשלל צבעים ואפשרויות, ובכך מאפשרים לבחור בטעם העיצובי התואם ביותר לזה של המארחים והמארחות. ראו את מגוון כוסות הקידוש שלנו

שלטי קיר לברכת הבית

כיום ברכת הבית מגיעה בשלל תצורות ותצוגות משתנות. גם היא, בדומה למוצרים שהוצגו לעיל, יכולה לעטות על עצמה מראה קלאסי ומוכר, זאת לצד עיצובים חדשניים התואמים לטעמם של רבים נוספים.

עם שלטי קיר ססגוניים העשויים מתכת נושאים על עצמם ברכה עבור בעלי ובעלות הבית או הדירה, הרי שתוכלו להביא עמכם מתנה מרגשת במיוחד, מתנה המברכת את הדיירים החדשים ומעניקה להם תחושת נחת ורוגע.

תכשיטים ברוח ישראל

ולסיום נשמח גם להציע מתנה מעט יותר אישית המיועדת בעיקר עבור הדיירת הנרגשת. מתנה שיכולה ללכת עמה לכל מקום ולהזכיר לה את המעמד המרגש.

באתרנו תוכלו למצוא תכשיטי יודאיקה החל משרשראות ועד לצמידים הנושאים עליהם מגן דוד בעיצוב מינימליסטי אך מלא בנוכחות, וכן עיצוב ארץ ישראל. דרך נהדרת להזכיר בכל עת, שלא 'סתם' הקמנו בית, כי אם יישבנו את ארץ ישראל.

ובכל שאלה והתייעצות באשר למוצרים המוצעים אצלנו באתר, אנו נשמח לעמוד לשירותכם. לפרטים נוספים ובירורים, ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר, ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי.